wtorek, 31 października 2017

Cena zabiegu


Naturalne jest to, że nasi klienci, przed przystąpieniem do zabiegu chcą znać jego koszty. 
Jednak, bardzo prosimy o wyrozumiałość, nie jesteśmy w stanie, nie znając skali problemu, nie widząc pacjenta, przez telefon odpowiedzieć na pytanie "Jaka jest cena mikropigmentacji w państwa klinice?"
Cena zabiegu ustalana jest indywidualnie i zależy od obszaru objętego mikropigmentacją. Ogólne informacje znajdują się na naszej stronie:


Nasza doskonale wyszkolona kadra świadczy usługi na najwyższym, światowym poziomie. Używamy najwyższej jakości materiałów i sprzętu. Dzięki temu gwarantujemy wysoki poziom świadczonych usług i bierzemy pełną odpowiedzialność za wykonywane zabiegi, ponieważ satysfakcja naszych klientów jest dla nas priorytetem.
W cenie wszystkich zabiegów udzielamy 12 miesięcznej gwarancji, która uwzględnia ewentualne dopigmentowanie lub korekty.
Cena zabiegu to składowa wielu czynników, zależy od obszaru objętego mikropigmenatcją, od tego czy zabieg to zacienienie skóry głowy, w miejscach, gdzie włosy są bardzo przerzedzone i prześwituje skóra głowy, czy stworzenie imitacji krótko ściętego włosa. Kamuflujemy bliznę, czy kamuflujemy brak włosów na czepcu głębokim. 
Oczywiście cenę zabiegu, nasi pacjenci znają przed przystąpieniem do mikropigmentacji. Podczas pierwszej konsultacji, po ustaleniu czego oczekuje klient, stwierdzeniu w jaki sposób możemy pomóc, ustaleniu skali problemu, indywidualnie ustalamy koszt zabiegu. 
Jeżeli, chcesz poznać koszt mikropigmenatcji zadzwoń, umów się na wizytę, lub jeżeli wolisz - napisz do nas. Zapraszam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz